wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dlaczego elektrociuchy.pl?

Dlaczego elektrociuchy.pl?Postanowiliśmy najpierw podać odpowiedź, a następnie ją uzasadnić. Elektrociuchy.pl to miejsce, w którym znajduje się najwyższej klasy odzież ogrzewana elektrycznie na rynku, sprawdzoną w boju już od ponad dekady, bo tak długo już zajmujemy się jej sprzedażą. Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie i jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom nie tylko w doborze rozmiaru ale także w rozpoznaniu ich potrzeb i zaproponowaniu najlepszego dla nich rozwiązania. Jeśli dodamy do tego wzorową obsługę klienta, jaką staramy się świadczyć, wynika  z tego, że elektrociuchy.pl to najsensowniejszy wybór, jeśli poszukujesz odzieży ogrzewanej elektrycznie. Poniżej wyjaśnienie jak to wszystko się zaczęło:

Odzież ogrzewana elektrycznie pojawiła się w naszej ofercie jeszcze zanim zdobyła szerszą popularność wśród innych importerów. Wywodzimy się z branży motocyklowej, gdzie zimno może całkiem solidnie dać się we znaki.

 

Poprzez kontakty, zdobyte w branży, dotarliśmy do włoskiego producenta, który w swojej ofercie posiadał jedynie odzież ogrzewaną elektrycznie. Ponieważ poświęcaliśmy się mocno koncepcji maksymalnego przedłużania sezonu dla jednośladów, odzież ogrzewana idealnie wpisywała się w naszą działalność i była znakomitym dopełnieniem naszej oferty.
 

Z czasem elektrociuchy.pl stała się stroną, która oferowała najlepszą odzież ogrzewaną dla motocyklistów, ponieważ jej dostawcy poświęcali czas i energię na rozwój technologii, która najskuteczniej ogrzewała marznących użytkowników jednośladów oraz quadów. Wszelkie ulepszenia i nowe rozwiązania powodują stale poprawiające się walory użytkowe. Szybko rozrosło się też grono odbiorców. Obecnie nie obsługujemy jedynie branży jednośladów. Z naszej odzieży korzystają narciarze, paralotniarze, wędkarze, myśliwi, motocykliści, quadowcy, ludzie, posiadający zaburzenia krążenia, z niepełnosprawnościami, a nawet grzybiarze czy zwykli hobbyści, którzy nie chcą marznąć, podczas spędzania czasu na łonie natury w niekorzystnych warunkach pogodowych.
 

W obecnej ofercie posiadamy marki KLAN-e oraz MACNA, która również korzysta z platformy grzewczej KLAN-e. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez elektrociuchy.pl produkty, nie mają na rynku konkurencji. Są to najlepszej jakości ciuchy ogrzewane, wykorzystujące sprawdzone w boju rozwiązania.

Najważniejsze cechy odzieży ogrzewanej KLAN-e oraz MACNA to fakt, że produkty można prać, składać w kostkę, jak zwyczajne ciuchy, zasilać z akumulatora pojazdu, lub gniazda zapalniczki (również BMW/Triumph) za pomocą specjalnych kabli, łączyć ze sobą, a także wykorzystywać do ich zasilania baterie o napięciu 7,4V lub 12V, zależnie od preferencji. Odzież ogrzewana KLAN-e oraz MACNA nie ma jak dotąd podobnie wszechstronnego odpowiednika na rynku produktów tego typu. Są to produkty niezawodne, którym zaufało do tej pory spore grono użytkowników z różnych grup zainteresowań, czy sportu.
 

W razie jakichkolwiek pytań, związanych z odzieżą ogrzewaną elektrycznie KLAN-e oraz odzieżą ogrzewaną MACNA, służymy pomocą. Zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub dane, które mogą państwo znaleźć w zakładce "kontakt".


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl