wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dlaczego KLAN-e?

Dlaczego KLAN-e?Odzież ogrzewana elektrycznie pojawiła się w naszej ofercie jeszcze zanim zdobyła szerszą popularność wśród innych importerów. Wywodzimy się z branży motocyklowej, gdzie zimno może całkiem solidnie dać się we znaki.
 

Poprzez kontakty, zdobyte w branży, dotarliśmy do włoskiego producenta, który w swojej ofercie posiadał jedynie odzież ogrzewaną elektrycznie. Ponieważ poświęcaliśmy się mocno koncepcji maksymalnego przedłużania sezonu dla jednośladów, odzież ogrzewana idealnie wpisywała się w naszą działalność i była znakomitym dopełnieniem naszej oferty.
 

Z czasem elektrociuchy.pl stała się stroną, która oferowała najlepszą odzież ogrzewaną dla motocyklistów, ponieważ jej dostawcy poświęcali czas i energię na rozwój technologii, która najskuteczniej ogrzewała marznących motocyklistów i użytkowników quadów. Wszelkie ulepszenia i nowe rozwiązania powodują stale poprawiające się walory użytkowe. Szybko rozrosło się też grono odbiorców. Obecnie nie obsługujemy jedynie branży jednośladów. Z naszej odzieży korzystają narciarze, paralotniarze, wędkarze, myśliwi, motocykliści, quadowcy, ludzie, posiadający zaburzenia krążenia, a nawet grzybiarze czy zwykli hobbyści, którzy nie chcą marznąć, podczas spędzania czasu na łonie natury, w niekorzystnych warunkach pogodowych.
 

KLAN-e jest kontynuacją koncepcji, przyświecającej założycielom od samego początku. Są to najlepszej jakości ciuchy ogrzewane, wykorzystujące sprawdzone w boju rozwiązania.
 

Najważniejsze cechy odzieży ogrzewanej KLAN-e to fakt, że produkty można prać, składać w kostkę, jak zwyczajne ciuchy, zasilać z akumulatora pojazdu, lub gniazda zapalniczki (również BMW/Triumph) za pomocą specjalnych kabli, łączyć ze sobą, a także wykorzystywać do ich zasilania baterie o napięciu 7,4V lub 12V, zależnie od preferencji. Odzież ogrzewana KLAN-e nie ma jak dotąd podobnie wszechstronnego odpowiednika na rynku produktów tego typu. Są to produkty niezawodne, którym zaufało do tej pory spore grono użytkowników z różnych grup zainteresowań, czy sportu.
 

W razie jakichkolwiek pytań, związanych z odzieżą ogrzewaną elektrycznie KLAN-e, służymy pomocą. Zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub dane, które mogą państwo znaleźć w zakładce "kontakt".


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl