wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas

O nasAltermoto jest koncepcją, która istnieje od roku 2008 i, jak sama nazwa wskazuje,  wywodzi się z pasji do jednośladów.
Pierwsze kroki stawialiśmy, popularyzując motokoce, wprowadzając na rynek nie tylko pierwsze tego typu produkty, ale również nazwę, która dzisiaj przyjęła się w całej branży.
 

Motokoce, będąc produktem, wydłużającym sezon nawet do 10 miesięcy w roku, pociągnęły za sobą inne marki oraz asortyment do walki z zimnem i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Jednym z takich produktów była odzież ogrzewana elektrycznie, którą wprowadziliśmy do sprzedaży jako pierwsi w Polsce.
 

Od samego początku związaliśmy się z marką KLAN, ponieważ jest to marka, od kilkunastu lat zajmująca się jedynie produkcją odzieży ogrzewanej. W ofercie tej marki nie było nigdy asortymentu, który nie był podgrzewany. Zaufali nam nurkowie, myśliwi, użytkownicy quadów, motocykliści, narciarze, paralotniarze, wędkarze, wszelkiego rodzaju hobbyści, a nawet osoby niepełnosprawne oraz cierpiące na niedokrwienie kończyn.
Zdarzało nam się też sponsorować lub wspierać podróżników i summa summarum zawsze staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi i wychodzić frontem do naszych klientów, dzięki czemu utrzymujemy z wieloma z nich bliski kontakt również na przyszłość.
 

Koncepcja Altermoto trwa nadal. Nadal współpracujemy z tą samą marką (obecnie KLAN-e) i nadal staramy się propagować odzież ogrzewaną wśród tych, którzy mimo niskich temperatur chcą czuć się komfortowo, realizując swoje pasje, hobby oraz spędzać czas na zewnątrz w komforcie termicznym, mimo zimna i chłodu.
 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Doradzimy i pomożemy najlepiej jak to możliwe.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl