wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówieńCzas realizacji zakupów

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu. W tym momencie zamówienie przekazywane jest do realizacji. Statusy zamówienia będą wysyłane w wiadomościach email na podany przez Ciebie w zamówieniu adres. 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. Wysyłki realizujemy zawsze za pośrednictwem kuriera DPD lub UPS. Na życzenie klienta, zrealizujemy wysyłkę w inny sposób.

Przy założeniu, że zamówienie zostało opłacone, postaramy się niezwłocznie przekazać produkty kurierowi. Kurier UPS powinien dostarczyć paczkę do dowolnej lokalizacji w Polsce w kolejny dzień roboczy.

Gdyby produktów nie było na stanie lub nastąpiłyby opóźnienia w realizacji, zawsze podejmiemy próbę kontaktu, aby uzasadnić opóźnienie.
 

Dostępność produktów

Staramy się posiadać odpowiednie stany magazynowe, aby sprawnie realizować wysyłki towaru. W przypadku konieczności zamówienia towaru u naszego dostawcy, realizacja zamówienia może się wydłużyć, o czym niezwłocznie poinformujemy. Dokładniejszy opis znajduje się w zakładce "DOSTĘPNOŚĆ TOWARU" w menu dolnym.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl