wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Tabele rozmiarów

Tabele rozmiarówPoniżej przedstawiamy tabele rozmiarów dla odzieży MACNA. Ponieważ KLAN-e i MACNA są dzisiaj mocno spokrewnione, można z nich korzystać dla doboru odzieży KLAN-e. 
Należy pamiętać, że większość odzieży ogrzewanej elektrycznie KLAN-e to produkty UNISEX i trzeba brać poprawkę na fakt, że w specyfikacjach każdego z produktów nieoznaczonych wyraźnie jako produkt damski, podana została rozmiarówka męska. Z naszego doświadczenia wynika, że jeśli kobieta nosi odzież w rozmiarze M, powinna kupić odzież męską o około 1,5 rozmiaru mniejszą, a więc będzie to XS - S.

Produkty w rozmiarówce damskiej są już odpowiednio dostosowane rozmiarowo i nie ma potrzeby korygowania rozmiarów. W razie gdyby zaszła pomyłka w doborze rozmiaru, pomożemy dobrać rozmiar. Produkty zawsze można zwrócić lub wymienić na inne po zakupie.

JAK DOKONYWAĆ POMIARÓW
* W przypadku kurtek, należy zmierzyć obwód we wskazanych na obrazku poniżej miejscach. Dla klatki piersiowej i bioder będą to najszersze punkty, dla obwodu w pasie należy się zmierzyć na wysokości pępka.

* Dla rękawic, mierzymy obwód dłoni metrem krawieckim, a długość dłoni to długość mierzona od końca najdłuższego palca do samego dołu dłoni - na połączeniu z nadgarstkiem.

W obu przypadkach metr krawiecki powinien być stosunkowo luźny. Nie dokonujemy pomiarów "na ciasno".

Wiele lat doświadczenia pozwala nam skutecznie pomagać w doborze rozmiarów, a więc w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością służymy fachową poradą i wyjaśnieniami co do użytkowania i doboru odzieży ogrzewanej elektrycznie KLAN-e i MACNA.

 
 
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl