wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Informacje (FAQ) » Odzież ogrzewana Glovii

Odzież ogrzewana Glovii

altWIĘCEJ POMOCNYCH ARTYKUŁÓW XNAJDZIESZ W ZAKŁACE INFORMACJE (FAQ)!

Pod koniec roku 2020 do oferty dodane zostały wybrane produkty Glovii. Będziemy się starać sukcesywnie zwiększać ofertę podgrzewanej odzieży tego producenta, ponieważ stanowią one ciekawe uzupełnienie dla produktów MACNA i KLAN-e.

Elektrociuchy.pl to miejsce, w którym można uzyskać fachową poradę na temat odzieży ogrzewanej, ponieważ zajmujemy się tą tematyką od niemal dekady. Początkowo oferowaliśmy ciuchy elektryczne włoskiej marki KLAN. Następnie została ona przekształcona w KLAN-e a w niedawnym okresie rozpoczął się proces łączenia KLAN-e z marką MACNA.
Obecnie ani MACNA ani KLAN-e nie posiadają produktów ogrzewanych, które można by określić mianem "dla każdego". Takie zapotrzebowanie zaspokaja marka Glovii, która w ofercie ma nieco inną gamę ogrzewanych produktów odzieżowych, wyróżniających się nierzadko niższą ceną i konkretnymi walorami, których próżno szukać w odzieży podgrzewanej KLAN-e lub MACNA.

W początkowej fazie skupimy się na pewno na zwyczajnej bieliźnie, ponieważ Glovii posiada w swojej ofercie ciuchy, które, gdyby pominąć fakt, że ma to mały sens, można by założyć wręcz pod podpinkę ogrzewaną KLAN-e czy też MACNA. Jako produkt stricte bieliznowy, stanowi ona pierwszą warstwę do założenia na ciało, jest dopasowana i posiada obszary, które ogrzewane są za pośrednictwem oporników z włókna węglowego.
Ilość elementów grzewczych jest zdecydowanie mniejsza, ale pociąga to za sobą także mniejsze zapotrzebowanie na prąd, dzięki czemu niewielkie baterie 2,6Ah, dostarczane w zestawach z odzieżą, pozwalają na użytkowanie odzieży ogrzewanej Glovii jak gdyby był to zwykły ciuch, nie posiadający ogrzewania elektrycznego.
Baterie są wykonane w technologii litowo-jonowej, a nie litowo-polimerowej, jak w przypadku KLAN-e i MACNA, ale wyróżniają się kompaktowymi wymiarami, idealnymi dla zastosowania na przykład w ogrzewanej bieliźnie, która mimo niewielkich gabarytów baterii, jest w stanie generować ciepło nawet do 6h. Po umieszczeniu baterii w przygotowanych do tego kieszonkach, w zasadzie nie sposób stwierdzić ich obecności. Naszym zdaniem, jak na bieliznę z funkcją ogrzewania, jest to bardzo dobre rozwiązanie i osobiście uważamy, że każdy z oferowanych przez nas produktów ma swoje konkretne, własne miejsce na rynku odzieży ogrzewanej elektrycznie.

Oferta odzieży ogrzewanej ogrzewanej elektrycznie Glovii będzie sukcesywnie dołączana do oferty elektrociuchy.pl

W razie wątpliwości co do tego który ogrzewany elektrycznie produkt odzieżowy jest dla Ciebie, prosimy o kontakt. Służymy fachowym doradztwem i 10-letnim doświadczeniem. Wspólnie z pewnością znajdziemy właściwe rozwiązanie. 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Informacje (FAQ)
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl